Przyłącz się

i bądź ambasadorem zbiórki na wózek elektryczny dla Klaudii!!!

Drogie Koleżanki i Koledzy,

uczennica naszej szkoły – ciągle roześmiana i pełna energii Klaudia Najbor - potrzebuje pomocy!!!! Jest wózek elektryczny niestety już „zaniemógł” i tym samym bardzo ograniczył aktywny styl Klaudii, a przede wszystkim jeszce bardziej utrudnił jej codzienne życie. Dlatego organizujemy zbiórkę pieniędzy na nowy wózek dla Klaudii, którego koszt to tylko /może aż/ 17 tys zł.

W poniedziałek 10 grudnia  wolontariusze naszej szkoły przygotowują ciasta i stoiska z innymi łakociami, a dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na w/w cel.

Zachęcamy również dokonywania  wpłat na konto Klaudii na portalu zrzutka:

1) bezpośrednio na konto na portalu zrzutka: 

nr konta 49 1750 1312 6882 5549 3863 1600

nazwa odbiorcy: Zrzutka.pl sp. z o.o.

adres obiorcy 53-015 Wrocław, ul. Karkonoska 59

 – z dopiskiem „zrzutka.pl - na wózek elektryczny dla Klaudii Najbor”.  

lub

2) przez stronę portalu  https://zrzutka.pl/85h4fy

Kochani jak zawsze liczymy na WASZE WIELKIE OTWARTE SERCA w tym szczególnym przedświątecznym czasie. Bądźcie ambasadorami tej akcji również w gronie własnych rodzin i krewnych, znajomych i  znajomych  znajomych :) , niech akcja ta obejmie swym zasięgiem najdalsze kręgi!!  Każda kwota jest na wagę złota! /SI/

kl1
kl2
kl3
kl-front
kl4