AKCJA CHARYTATYWNA - pomoc dla małej Mai Tomczak ze Zbąszynia

1. Zbierajmy kasztany do końca października.
2. Zbierajmy drobne: grosze, bilon do końca stycznia.

Miejsce zbiórki: świetlica oraz biblioteka

Opis poniżej:

Komitet Społeczny                                
„Maja Kontra SMA”
Nr zbiórki 2021/1161/KS
Natalia i Dawid Tomczak

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w zbiórce dla naszej córeczki Mai Tomczak ze Zbąszynia.
Maja ma 17 miesięcy i choruje na SMA i aby mogła w miarę normalnie funkcjonować potrzebna jest terapia genowa – najdroższy lek świata. Lek kosztuje ponad 9 milionów złotych.  Na dzień dzisiejszy mamy już 3 miliony złotych nazbierane ale możliwości naszego lokalnego środowiska się powoli kończą. Maja może dostać lek do czasu uzyskania wagi około 13,5 kg. Obecnie waży trochę ponad 8 kg. Nasz czas się kurczy. Bardzo prosimy o pomoc.

Zwracamy się do Państwa z konkretną prośbą. Prosimy o czynny udział w zbiórce kasztanów na rzecz Mai oraz w akcji „Rzeka Grosza”
1. Zbiórka kasztanów – dzieci mogą zbierać i przynosić kasztany do szkoły. Mamy odbiorcę każdej ilości kasztanów, dostarczymy worki siatkowe oraz odbierzemy kasztany ze szkoły. Koordynatorem akcji na terenie Zielonej Góry będzie Pani Katarzyna Prokopyszyn – telefon 693241971. Głównym koordynatorem Akcji jest Pan Michał Kożuchowski ze Zbąszynka tel 607638847

2.  Akcja „Rzeka Grosza” - zbieramy drobne pieniądze dla Mai. Chodzi o bilon – najczęściej ten najdrobniejszy. Raz na jakiś czas wyznaczona wcześniej osoba odwiedzi szkoły w wyznaczony dzień i odbierze zebrane pieniądze. Koordynatorem Rzeki Grosza na Zielona Górę również jest Pani Katarzyna Prokopyszyn, natomiast głównym koordynatorem Rzeki Grosza jest  Sandra Trocholepsza ze Zbąszynia tel 666038086

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc. Sami nie damy rady a kwota do zebrania jest tak ogromna, że bez pomocy setek tysięcy ludzi nie będziemy mieli szansy pomóc naszej córeczce.

Z wyrazami Szacunku
Natalia i Dawid Tomczak