Po baardzo długim czasie korytarze naszej szkoły znowu wypełnił gwar:) Ten wyczekiwany pierwszy dzień nauki był w tym roku trochę inny, bo wymaga tego obecna sytuacja. Maseczki, przyłbice, dezynfekcja - to od dzisiejszego dnia są nieodzowne elementy szkolnej rzeczywistości. Mimo wszystko, bardzo cieszymy się, że każdy kąt szkoły ożył dzięki uczniom, ich uśmiechom, żartom, rozmowom. Szczególną opieką i uwagą otoczyliśmy uczniów, którzy zaczęli edukację w naszej szkole. Mamy nadzieję, że to będzie to bardzo ciekawy czas wśród naszej społeczności.

Życzymy Wam wszystkim, Drodzy uczniowie, aby ten długo wyczekiwany powrót do szkoły był czasem owocnej nauki i pracy, wspaniałych sukcesów oraz niezapomnianych wrażeń.