Sukcesy naszych absolwentów są dla nas -  nauczycieli ogromną radością i powodem do dumy. Tym bardziej, jeżeli mimo wielu przeciwnościom losu i wyrzeczeń uzyskuje się tytuł  magistra antropologii kryminalistycznej na Uniwersytecie Johna Moore w Liverpoolu w Anglii. Dokonała tego Absolwentka naszej szkoły - Martyna Kobylańska.

Ciesząc się swoimi sukcesami Martyna skierowała list do naszej szkoły, którym chcielibyśmy się z wszystkimi podzielić. Jest  nam niezmiernie miło i serdecznie DZIĘKUJEMY za pamięć!  Życzymy  Ci – Martynko, samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Nauczyciele Zespołu Szkół Ekologicznych

 

Już od najmłodszych lat byłam ambitna i zawzięta, a wszelkie przeszkody motywowały mnie do dalszego działania. Ale nie tylko moja ambicja pozwoliła mi osiągnąć tak wiele. To byli również ludzie, których spotkałam na swojej drodze, a wszystko zaczęło się od Gimnazjum nr 9 w Zespole Szkół  Ekologicznych. Moją miłość oraz fascynację do biologii i chemii odkryłam już jako gimnazjalistka, gdy trafiłam na wspaniałą kadrę nauczycieli, którzy wzięli mnie pod swoje skrzydła. To dzięki nim zdobyłam podstawową wiedzę, która otworzyła mi drzwi do dalszej edukacji, ale także to oni rozbudzili we mnie odwagę i chęć odkrywania świata. Ta szkoła oferowała wiele okazji, dzięki którym mogłam poznać nowych ludzi z różnych kultur, a także odkryć nowe miejsca. Doskonałym przykładem są wymiany językowe, które pozwoliły mi rozwinąć swoje umiejętności językowe i pokonać strach przed mówieniem, konkursy dzięki którym miałam okazję zwiedzać Europę, ale także liczne wycieczki szkolne. Jestem ogromnie wdzięczna całej kadrze Zespołu Szkół Ekologicznych za każdą lekcję, którą od nich dostałam.

Z wyrazami szacunku

Martyna Kobylańska

FB_IMG_1574632295954
foto1
foto2
foto3
foto5