W tym roku już po raz dziesiąty nasza szkoła uczestniczy w akcji „Pola Nadziei” i przyłącza się do Ogólnopolskiej Kampanii na rzecz osób termalnie chorych, wspierając nasze Zielonogórskie Hospicjum im. Lady Ryder of Warsaw w Zielonej Górze. Celem corocznej akcji jest kształtowanie moralnych postaw dzieci i młodzieży poprzez sprzedaż cebulek żonkili, z której dochód przeznaczony jest na potrzeby hospicjum. 29 września spotkaliśmy się przy Urzędzie Miasta w Zielonej Górze i wspólnie sadziliśmy "żółte kwiaty".

Zachęcamy równiez do zakupu cebulek na terenie naszej szkoły, które rozprowadzaja nasi młodzi wolontariusze. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany do Zielonogórskiego Hospicjum. Marzena Kumanowska

m
n